Спецвзуття

Тип спецвзуття

Призначення

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецвзуття в Києві та Україні

Крім одягу спеціального призначення, до засобів індивідуального захисту відноситься спецвзуття . Воно є обов’язковим елементом екіпіровки співробітників, що працюють на виробництвах, будівельних майданчиках.

Призначається для захисту ніг від пилу, бруду, а також забезпечує волого, теплоізоляцію. Крім цього, спецвзуття є надійним захистом при виконанні травмонебезпечних видів робіт (підошва не пропускає гострі цвяхи, якщо на них випадково наступити, захищає від падіння важких предметів).

Купити не тільки спецодяг, а й спецвзуття, можна на сайті інтернет магазину “Спецодяг 24”. Ми пропонуємо засоби індивідуального захисту від відомих європейських виробників, ціна яких при високій якості, доступна.

Широкий модельний ряд дозволяє вибрати спецвзуття для виконання різних видів робіт, при будь-яких умовах. Електронний каталог постійно поповнюється новими моделями.

Що потрібно знати при виборі спецвзуття

При покупці взуття спеціального призначення необхідно звертати увагу не тільки на вартість, зовнішній вигляд, а й враховувати інші важливі чинники.

  1. Сфера застосування.
  2. Якість матеріалів, пошиття.
  3. Міцність швів, зварних з’єднань.
  4. Товщина підошви.
  5. Спосіб кріплення.
  6. Вага взуття.
  7. Конструктивні особливості.

Тільки правильно підібране спецвзуття забезпечить максимально комфортні умови роботи, безпеку, зручність. Для цього необхідно вибирати вироби відповідного розміру (для правильного вибору можна скористатися таблицею розмірів на нашому сайті).

Яке робоче взуття пропонує наша компанія

Клієнти з усіх регіонів України можуть придбати у нас спецвзуття, яке відповідає стандартам безпеки, а також основним вимогам. Ми пропонуємо взуття для будівельних, ремонтних, монтажних, інших видів робіт.

Чоботи

Призначаються для використання в холодний період часу. Від повсякденних моделей відрізняються поліпшеними експлуатаційними характеристиками, більш міцною, стійкою до ковзання підошвою.

Черевики

Зовнішнім виглядом вони нагадують звичайні чоловічі черевики, але відмінності все ж, існують. Від повсякденного взуття черевики спеціального призначення відрізняються ергономічністю, стійкої підошвою підвищеної міцності, наявністю класів захисту, в залежності від сфери застосування, специфіки виробництва.

Напівчеревики

Висота цих моделей нижче, в порівнянні з черевиками (досягає до щиколотки). За рахунок зручного низького профілю напівчеревики користуються популярністю. Моделі мають стійку міцну протиковзку підошву, стійку до проколювання гострими предметами.

Кросівки

Від повсякденних моделей робочих кросівок відрізняються наявністю різних класів захисту, більш міцною, стійкою до проколювання, розрізання гострими предметами підошвою, виконаної з матеріалів, стійких до ковзання.

Моделі мають посилений носок, вентиляційні отвори, які забезпечують якісний повітрообмін, що перешкоджає потіння ніг.

Сандалі

Використовуються при проведенні внутрішніх, зовнішніх робіт, мають стійку до проколювання, розрізах підошву, виконану з міцних матеріалів. За рахунок конструктивних особливостей моделей, ноги в сандалях не потіють за рахунок відмінного повітрообміну.

Класифікація спецвзуття

Все взуття спеціального призначення підрозділяється на:

  1. Літнє (сандалі, кросівки).
  2. Демісезонне (напівчеревики, кросівки).
  3. Зимове (чоботи, утеплені черевики).

Також до спецвзуття відносяться гумові чоботи, які використовуються при роботах, де є безпосередній контакт з водою.

Замовити сертифіковану спецвзуття виробництва Франції, Італії, Польщі, Німеччини, можна в Києві , інших містах України. Доставка здійснюється оперативно в будь-яку точку країни транспортними компаніями

Спецвзуття