Спецвзуття Запоріжжя

Тип спецвзуття

Призначення

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецвзуття в Запоріжжі, низькі ціни

Для забезпечення комфортних умов праці при виконанні комунальних, будівельних, монтажних, зварювальних, дорожніх або інших видів промислових робіт, обов’язковою умовою є використання захисного взуття.

Спецвзуття розроблене відповідно стандартам і вимогам ДСТУ, забезпечує надійний захист від:

  • небезпечних виробничих факторів;
  • негативного впливу факторів зовнішнього середовища;
  • впливу високих температур;
  • проколів, травм при випадковому падінні важких предметів;
  • пилу, бруду.

Між собою моделі спецвзуття відрізняються не тільки призначенням, сезонністю, але і класом захисту, матеріалом виготовлення. Від цих та інших чинників залежить ціна моделей.

Де купити захисне взуття

В Україні недорого купити взуття спеціального призначення пропонує компанія “Спецодяг 24”. Ми співпрацюємо з кращими виробниками і пропонуємо взуття виробництва Бельгії, Франції, Німеччини, Польщі.

У нашому інтернет-магазині представлена ​​робочий, влагозахисний, термозахисний спецвзуття:

  • літнє (сандалі, кросівки, черевики);
  • демисезонне (черевики, напівчеревики, кросівки);
  • зимове (чоботи, черевики, берци).

Для роботи в умовах підвищеної вологості, при тривалому перебуванні у воді,у нас, також, можна придбати гумові чоботи.

Замовити захисне взуття можна в Києві, а також, Запоріжжя, інших населених пунктах країни. Ми пропонуємо вигідні ціни, на всі моделі якісної спецвзуття надаються сертифікати.

Особливості моделей

1. Пошиття моделей здійснюється з якісної натуральної шкіри, текстильних матеріалів. За рахунок дихаючих властивостей матеріалів ноги у взутті не потіють.

2. Для запобігання проколювання підошви гострими предметами моделі оснащені антипроколюючою устілкою (представлена ​​у вигляді металевої пластини).

3. В якості підкладки використовується сучасний матеріал, який володіє гідроскопічністю (вбирає зайву вологу), стійкий до зношування.

4. У деяких моделях носок оснащений посиленням з композитного матеріалу, металу.

5. Підошва виробів виготовлена ​​з сучасного поліуретану, стійкого до ковзання. Навіть при низьких температурах така підошва залишається гнучкою, що забезпечує додатковий комфорт.

6. Надійна фіксація взуття на нозі забезпечується завдяки якісним застібкам (блискавок, шнурка).

Всі моделі представлені в різноманітних кольорах, що дозволяє підібрати черевики, чоботи або напівчеревики за стилем до спецодягу. Це підкреслить статус компанії, дозволить їй виділитися серед конкурентів.