Спецвзуття Вінниця

Тип спецвзуття

Призначення

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецвзуття в Вінниці, низькі ціни

Крім спецодягу, обов’язковою до використання при виконанні різних видів робіт у промисловості, на виробництвах, вважається спецвзуття. Він також відноситься до засобів індивідуального захисту, використовується при будівельних, ремонтних, дорожніх, інших роботах.

Купити спецвзуття в Україні можна в інтернет магазині “Спецодяг 24”, де представлені різні моделі, виходячи з галузевого призначення, сезонності. Ми пропонуємо захисну взуття виробництва Франції, Німеччини, Бельгії, Польщі, Італії. Всі моделі відрізняються відмінною якістю, прекрасними експлуатаційними характеристиками, при цьому її ціна вигідна.

Навіщо потрібне спецвзуття

Основне завдання спецвзуття – забезпечення вологоізоляції, теплозбереження, а також захист від:

  • пилу, бруду, негативних факторів зовнішнього середовища;
  • впливу хімічних речовин;
  • травмування важкими предметами, проколів;
  • впливу високих температур (при виконанні зварювальних робіт).

Крім цього, використання спецвзуття істотно підвищує імідж компанії, а різноманітність моделей дозволяє підібрати вироби, за стилем підходять до захисному одязі.

Класифікація взуття за сезонами

До спецвзуття належать черевики і напівчеревики, чоботи, в тому числі і гумові, кросівки, берци, сандалі. Підрозділяється спецвзуття, виходячи з сезону її застосування, на кілька груп.

  1. Літнє. Складається з сандалів, кросівок, черевиків. Для її пошиття використовується натуральна шкіра, текстильні матеріали, що володіють дихаючими властивостями. За рахунок цього ноги не потіють під час спеки.
  2. Демисезоне. До цієї категорії входять кросівки, черевики або напівчеревики. Виходячи із захисних властивостей, моделі можуть бути без внутрішнього захисного носка, з композитної або металевим захистом носка. Шиються також з натуральної шкіри, запобігають переохолодженню ніг, але і не дозволяють їм потіти.
  3. Зимове. До неї відносяться берци, черевики та чоботи. Зимові шкіряні моделі оснащені утеплювачем, за рахунок чого ноги будуть знаходитися в теплі навіть при роботах, що проводяться на вулиці. Вироби мають неслизьку підошву з сучасного матеріалу – поліуретану, яка навіть при морозі не твердне (залишається гнучкою).

У каталозі вказані актуальні ціни на всі моделі, розміщені фото і опис кожної товарної позиції. Замовити оптом чи вроздріб спецвзуття можна в Києві, а також у Вінниці, інших містах, з оперативною доставкою в будь-яку точку країни.

Наша компанія стежить за появою новинок на ринку, постійно оновлює каталог, також ми пропонуємо лояльні знижки, вигідні умови оплати.