Спецвзуття Ужгород

Тип спецвзуття

Призначення

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецвзуття в Ужгороді, низькі ціни

Щоб захистити ноги від небезпечних виробничих факторів, негативного впливу зовнішнього середовища, пилу, бруду, при виконанні будівельних, дорожніх, зварювальних, монтажних, інших видів робіт, використовується спецвзуття.

Захисні моделі відрізняються від повсякденного взуття більш ергономічною конструкцією, класами захисту, більш міцною підошвою. Виходячи з властивостей, спецвзуття поділяється на:

 • робоче;
 • водостійке;
 • термостійке.

Взуття спеціального призначення забезпечує безпеку, створює комфортні умови праці, зручність навіть при тривалому носінні, за рахунок конструктивних особливостей моделей.

Де купити взуття спецпризначення

Купити спецвзуття високої якості можна в інтернет магазині “Спецодяг 24”. Наша компанія співпрацює з кращими торговими марками, пропонує спецвзуття виробництва Німеччини, Польщі, Франції, Бельгії. У каталозі представлено широкий асортимент спецвзуття:

 • літнє;
 • зимове;
 • демісезонне.

Замовити моделі різного галузевого призначення (вологостійкі, робочі, термостійкі) можна в Києві, а також,Ужгороді, інших містах, з оперативною доставкою по всій Україні. Ми пропонуємо вигідні ціни на всі моделі за рахунок співпраці з виробниками без посередників.

Особливості моделей

 1. Відшивається захисне взуття з натуральної високоякісної шкіри, текстильних матеріалів, що володіють дихаючими властивостями. За рахунок цього забезпечується повітрообмін, ноги не потіють.
 2. Зимові моделі оснащуються якісним утеплювачем, що дозволяє використовувати їх не тільки для робіт в приміщенні, але і на відкритому повітрі.
 3. Підошва чобіт, черевиків, напівчеревики виготовляється з сучасного поліуретану (в деяких моделях вона двошаровий). Матеріал гнучкий, стійкий до ковзання.
 4. Для запобігання проколювання отворів, оскільки моделі оснащені устілками з антипрокольной властивостями (спеціальна захисна металева пластина).
 5. Шкарпеткова частина моделей оснащується композитним або металевим підноском, також є моделі без захисту підносить.
 6. Моделі мають підкладку, в якості якої використовується м’яка текстильна тканина, що володіє гігроскопічними властивостями, стійка до зношування.
 7. Захисне взуття оснащене якісними змійками, кнопками, на нозі надійно фіксуються за допомогою шнурків.

Ціна спецвзуття залежить від галузевого призначення моделей, матеріалу виготовлення, класу захисту, інших факторів. Замовити спецвзуття можна онлайн на сайті або по телефону.

Спецвзуття Ужгород
Спецвзуття для професіоналів