Спецвзуття Тернопіль

Тип спецвзуття

Призначення

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецвзуття в Тернополі, низькі ціни

Крім одягу спеціального призначення під час виконання різних видів робіт на підприємствах, в промисловості, до засобів індивідуального захисту, також відноситься спецвзуття. Воно використовується в промисловості, на підприємствах, захищає ноги робітників від:

 • небезпечних виробничих факторів (впливу агресивних хімічних середовищ, проколів, травмування);
 • пилу, бруду;
 • переохолодження, впливу негативних атмосферних факторів (дощу, снігу).

Зовні спецвзуття схожа на моделі для повсякденного використання, але відрізняється від звичайного взуття більшою міцністю, стійкістю до зношування, наявністю класів захисту. Від цих та інших чинників залежить ціна спецвзуття.

Особливості захисного взуття

Взуття спеціального призначення має низку характеристик, за рахунок чого забезпечується максимальна безпека співробітників, зручність, створюються комфортні умови праці.

 1. Наявність посилення в області носка (подносок може бути виконаний з металу або композитного матеріалу).
 2. Гасіння ударів в області п’яти.
 3. Наявність антипрокольной устілки (представляє собою тонку металеву пластину). У зимових моделях устілка утеплена.
 4. Для виготовлення підошви використовується сучасний поліуретан. Матеріал має відмінну міцність, антиковзаючим властивостями, стійкий до впливу масел, бензинів, що не твердне при зниженні температури повітря. У деяких моделях підошва може бути виконана з двошарового поліуретану. Для взуття з термозахисними властивостями застосовується Термополиуретан.
 5. Легка вага спецвзуття. За рахунок цього ноги не будуть втомлюватися навіть при тривалому носінні.

Різноманітність моделей дозволяє вибрати взуття для ніг зі стандартним або високим підйомом. Виходячи з властивостей, спецвзуття поділяється на робочу, влагозащитную, термостійкий.

Придбання спецвзуття

Недорого купити спецвзуття в Україні виробництва Німеччини, Польщі, Франції, Бельгії, можна в спеціалізованому інтернет магазині “Спецодяг 24”. Наша компанія пропонує високоякісне сертифіковане захисне взуття:

 • літнє;
 • зимове;
 • демісезонне.

Придбати спецвзуття можна не тільки в Києві, а й в Тернополі, інших містах, з оперативною доставкою в будь-який регіон країни. Ми пропонуємо вигідні умови оплати, ціни від виробника, регулярне оновлення асортименту. Замовити спецвзуття можна по телефону або онлайн на сайті.

Спецвзуття Тернопіль
Робоче взуття для працівників Тернополя