Спецвзуття Рівне

Тип спецвзуття

Призначення

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецвзуття в Рівному, низькі ціни

Спецвзуття є обов’язковим елементом екіпіровки співробітників промислових підприємств, комунальних господарств, будівельних організацій. Залежно від властивостей моделей, взуття спеціального призначення підрозділяється на:

  • робоче (необхідна при виконанні будівельних, ремонтних, дорожніх, інших видів робіт);
  • водостійке (використовується для робіт, проведення яких передбачає тривале перебування у воді, або в умовах підвищеної вологості);
  • термостійке (необхідна для галузей промисловості, де здійснюється плавлення металів, проводяться зварювальні роботи).

Всі моделі взуття між собою відрізняються класом захисту, сезонним призначенням, що необхідно враховувати при покупці.

Де купити якісне спецвзуття

Широкий модельний ряд взуття спеціального призначення представлений в інтернет-магазині “Спецодяг 24”. Купити її за доступною ціною можна в Києві, Рівному, інших містах України.

Наша компанія пропонує моделі різного галузевого призначення для проведення робіт, як в закритих приміщеннях, так і на вулиці:

  • черевики;
  • напівчеревики;
  • чоботи;
  • кросівки;
  • сандалі;
  • берці;
  • гумові чоботи.

Взуття представлена ​​моделями різних кольорів, що дозволяє вибрати її відповідно до стилю спецодягу. Ми пропонуємо ціни від виробника, регулярне оновлення каталогу новинками, вигідні умови оплати, лояльні знижки. Замовити спецвзуття можна по телефону або онлайн на сайті (цілодобово) через корзину.

Опис моделей

Шиється спецвзуття з натуральної шкіри або текстилю. Всі матеріали якісні, мають дихаючими властивостями, завдяки чому попереджається потіння ніг при тривалому знаходженні у взутті.

Моделі оснащені антипрокольной устілками (в зимового взуття вони утеплені), що запобігає проколювання підошви гострими предметами. Також,в деяких моделях носок може мати посилення (використовується метал або композитний матеріал). Такі моделі захищають ноги від травмування при випадковому падінні важких предметів.

Підошва спецвзуття виготовлена ​​з сучасного міцного поліуретану (в деяких моделях вона двошарова). Матеріал міцний, залишається гнучким навіть при низьких температурах. Завдяки особливим властивостям поліуретану, підошва спецвзуття стійка до масел, бензинів, ковзанню.

Всі моделі характеризуються зручністю, за рахунок наявності анатомічних устілок, гасіння ударів в області п’яти. Надійна фіксація на ногах забезпечується міцним, надійним блискавок, липучкам.

Спецвзуття Рівне
Робоче взуття для професіоналів