Спецвзуття Одеса

Тип спецвзуття

Призначення

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецвзуття в Одесі, низькі ціни

Спецвзуття є обов’язковим до застосування в різних галузях промисловості, на виробництвах. Її основне призначення – захист ніг від впливу негативних факторів виробництва, зовнішніх атмосферних явищ.

В Україні недорого купити взуття спеціального призначення, ціна якої найвигідніша, можна в спеціалізованому інтернет магазині “Спецодяг 24”. Наша компанія пропонує моделі виробництва Бельгії, Польщі, Німеччини, Італії, для виконання різних видів робіт.

Вид спецвзуття

Взуття спеціального призначення представлена ​​різними видами, що дозволяє вибрати моделі для різних сезонів.

  1. Черевики. Повністю закривають п’яту, носок, стопу, висота моделей вище щиколотки. Призначаються для використання в зимовий період, а також виробники пропонують демисезонні моделі.
  2. Напівчеревики. Від черевиків відрізняються більш низьким профілем (по висоті доходять до щиколотки), моделі повністю закривають ногу. Черевики представлені літніми і демісезонними моделями.
  3. Кросівки. Зовні схожі з взуттям для повсякденного носіння, але від них відрізняються більш посиленою конструкцією, ергономічністю.
  4. Чоботи. Дана спецвзуття призначається для виконання робіт в зимовий період. Це високі моделі, які оснащені утеплювачем, що дозволяє застосовувати їх в неопалюваних приміщеннях, під час проведення робіт на вулиці.
  5. Сандалі. Моделі з закритим носком і задником. На нозі фіксуються за допомогою застібок (найчастіше це липучки). Захищають від пилу, бруду. Сандалі використовуються для робіт, при виконанні яких не передбачений контакт співробітників з тирсою, металевою стружкою. Також сандалі не застосовують за час зварювальних робіт, плавленні металу.
  6. Берці. Взуття спеціального призначення, зовнішнім виглядом схожа з чобітьми.
  7. Гумові чоботи. Також ставляться до спецвзуття, застосовуються для робіт, які проводяться в умовах підвищеної вологості.

Все спецвзуття поділяється на робоче, влагозахисне, термостійке, зимове, літнє, демисезоне, хімстійке.

Що ми пропонуємо

Ми пропонуємо широкий модельний ряд сертифікованого спецвзуття (зимового, літнього, демисезоного) високої якості, яке відповідає вимогам безпеки. У каталозі розміщені фото кожної моделі з описом, вказані актуальні ціни.

Також, на сайті розміщено таблицю розмірів, що полегшує вибір захисного взуття. Замовити спецвзуття можна в Києві, Харкові, Одесі, інших містах України.

Спецодяг Одеса
Спецодяг для працівників