Спецвзуття Миколаїв

Тип спецвзуття

Призначення

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецвзуття в Миколаєві, низькі ціни

Обов’язковою до використання при виконанні дорожніх, будівельних, монтажних, зварювальних інших видів робіт є спецвзуття. До неї відносяться:

 • черевики;
 • напівчеревики;
 • кросівки;чоботи;
 • сандалі;
 • берци;
 • гумові чоботи.

Крім надійного захисту від небезпечних виробничих факторів, холоду, промокання, також вона забезпечує комфортні умови праці. Ціна спецвзуття залежить від матеріалу виготовлення, класу захисту, галузевого призначення, інших факторів.

Де придбати

Купити спецвзуття відмінної якості в Україні пропонує компанія “Спецодяг 24”. У нашому спеціалізованому інтернет-магазині представлені моделі для проведення різних видів робіт, як в приміщеннях, так і на відкритому повітрі.

При покупці слід враховувати всі основні параметри (призначення, клас захисту, інші), а також важливо підбирати взуття за розміром (для цього можна скористатися таблицею розмірів, розміщеної на нашому сайті).

Особливості моделей

Підрозділяється спецвзуття на зимове, демісезонне і літнє. Всі моделі відповідають необхідним вимогам.

 1. Виготовлені з якісних матеріалів (натуральної шкіри, текстилю), що володіють дихаючими властивостями. За рахунок цього запобігається потіння ніг.
 2. Зимові моделі оснащені утеплювачем, тому відмінно зберігають тепло, запобігають переохолодженню ніг при проведенні робіт в неопалюваних приміщеннях, на вулиці. Також, зимове спецвзуття має утеплені антипрокольні устілки, завдяки чому захищає проколювання підошви гострими предметами.
 3. Демисезонні моделі спецвзуття мають водостійку просочення, підошва прикріпляється особливим способом, завдяки чому попереджається промокання ніг. В якості підкладки використовується м’яка текстильна тканина, яка відмінно вбирає зайву вологу, тому ноги не потіють.
 4. Спецвзуття оснащується міцною фурнітурою, антипрокольной устілками, всі шви якісно проклеєні.
 5. Підошва спецвзуття виготовляється з сучасного поліуретану. Матеріал міцний, що не твердне навіть при низьких температурах. За рахунок особливих властивостей матеріалу взуття не ковзає.
 6. Моделі відрізняються стильним дизайном, представлені в різноманітній кольоровій палітрі.

Виходячи з властивостей, спецвзуття, замовити яку можна в Києві, а також в Миколаєві, Дніпрі, інших містах, підрозділяється на робочу, термозахисний, вологостійку. Наша компанія пропонує ціни від виробника, широкий модельний ряд захисного взуття.

Спецодяг Миколаїв
Спецодяг для професіоналів