Спецвзуття Львів

Тип спецвзуття

Призначення

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецвзуття в Львові, низькі ціни

Спецвзуття відноситься до обов’язкових засобів індивідуального захисту, розробляється відповідно до вимог і норм безпеки, тому забезпечує надійний захист ніг робітників від холоду, промокання, небезпечних виробничих факторів.

Класифікація спецвзуття за призначенням

Захисне взуття призначається для виконання робіт в приміщеннях, а також на вулиці. Виходячи з властивостей вона поділяється на кілька груп.

  1. Робочe. Призначається для захисту ніг від впливу електроструму, хімічних агресивних середовищ (лугів, солей, кислот, масел, інших), переохолодження, проникнення пилу, бруду, проколювання, захист від травмування.
  2. Водонепроникне. Основне призначення – проведення робіт в умовах підвищеної вологості (використовується комунальними господарствами, дорожніми, іншими організаціями). Від звичайних моделей відрізняється наявністю водовідштовхувальним просоченням, кріпленням підошви до основи особливим методом (лиття). За рахунок цього ноги залишаються сухими навіть при тривалому перебуванні у воді.
  3. Термозахисне. Така спецвзуття призначається для проведення зварювальних робіт, а також в цехах, де відбувається плавлення металів, в інших галузях, де роботи виконуються в умовах підвищених температур.

Захисне спецвзуття призначається для використання при виконанні монтажних, будівельних, ремонтних, зварювальних, дорожніх, інших видів робіт. При виборі моделей слід враховувати не тільки галузеве призначення, але і сезонність моделей (літні, зимові, демісезонні).

Класифікація по сезонності

Літнє спецвзуття має закритий носок і задник, тому її не можна використовувати при роботах, де можливий негативний вплив небезпечних виробничих факторів (тирса, іскри, інше) на відкриті ділянки стопи.

Зимові моделі оснащені утеплювачем, підходять для робіт на відкритому повітрі, мають утеплені устілки (антипрокольну), міцну посилену неслизьку підошву.

У демисезонних моделях в якості підкладки використовуються м’які текстильні матеріали, стійкі до зношування, що володіють гідроскопічними властивостями (за рахунок вбирання зайвої вологи ноги не потіють).

Купити якісне спецвзуття за вигідною ціною в Києві, Дніпрі, Львові, інших містах України, пропонує інтернет магазин “Спецодяг 24”. Наша компанія пропонує ціни від виробника, широкий модельний ряд. Замовити спецвзуття можна по телефону або онлайн на сайті.