Спецвзуття Луцьк

Тип спецвзуття

Призначення

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецвзуття в Луцьку, низькі ціни

Спецвзуття є необхідним засобом індивідуального захисту ніг при виконанні травмонебезпечних, а також інших видів робіт на підприємствах, в промисловості. Вона виготовляється у відповідності стандартам і нормам, відрізняється від моделей для повсякденного використання.

У спецвзутті ноги робочих будуть захищені від:

  • проколів гострими предметами;
  • травм при випадковому падінні важких предметів;
  • переохолодження при сильних морозах;
  • просочення вологи при проведенні робіт в умовах підвищеної вологості;
  • впливу високих температур, хімічних агресивних середовищ (кислот, солей, лугів, інших).

Крім надійного захисту, спецвзуття забезпечує комфортні умови праці, зручність. За рахунок легкої ваги моделей ноги не будуть втомлюватися навіть при тривалому носінні чобіт, черевик, інших моделей.

Особливості вибору спецвзуття

При покупці засобів індивідуального захисту для ніг, слід враховувати різні чинники. В першу чергу, необхідно виходити з умов, в яких взуття буде використовуватися, а також з сезону, для якого вона призначена.

Крім того, при покупці необхідно враховувати вагу моделей, товщину підошви, матеріал виготовлення, інші важливі параметри. Максимальний комфорт буде забезпечений, тільки якщо взуття підібрана строго за розміром.

Де придбати спецвзуття

В Україні недорого купити взуття спеціального призначення можна в інтернет магазині “Спецодяг 24”. У нас представлена ​​продукція польських, німецьких, бельгійських, італійських, інших європейських виробників, якість якої ми гарантуємо.

Ціна взуття за рахунок співпраці без посередників, вигідна, широкий асортимент моделей дозволяє вибрати вироби різного галузевого призначення, для різних сезонів, які між собою відрізняються класом захисту.

На сайті нашої компанії розміщено таблицю розмірів, якою можна скористатися при покупці. Вона дозволяє підібрати моделі точно відповідні потрібного розміру.

Що ми пропонуємо клієнтам

У нас клієнти Києва, Дніпра, Луцька, інших міст України, можуть замовити взуття спеціального призначення річну, зимову, демисезонний.

1. Чоботи (в тому числі і гумові).

2. Черевики.

3. Напівчеревики.

4. Кросівки.

5. Сандалі.

6. Берці.

7. Сабо.

Виходячи з властивостей, спецвзуття може бути робочим, влагозахисний, термостійким. Одним з переваг співпраці з нашою компанією є доступні ціни на всі моделі (набагато нижче, ніж у конкурентів), оперативна доставка по всій країні.