Спецвзуття Кропивницький

Тип спецвзуття

Призначення

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецвзуття в Кропивницькому, низькі ціни

Спецвзуття відноситься до ефективних засобів індивідуального захисту нижньої частини ніг від пилу, бруду, небезпечних виробничих факторів:

  • проколів гострими предметами;
  • травм при випадковому падінні важких предметів;
  • хімічних речовин (кислот, лугів, солей, інших);
  • термічних опіків під час зварювальних робіт.

Крім цього, взуття спеціального призначення захищає від просочення води при роботах в умовах підвищеної вологості, переохолодження. Вона використовується при роботах в приміщеннях, а також, на відкритому повітрі.

Що потрібно знати при покупці

Правильно підібрані за розміром черевики, напівчеревики, чоботи, кросівки, інше взуття, забезпечує зручність, створює комфортні умови праці. Навіть при тривалому носінні ноги не будуть втомлюватися за рахунок особливої ​​конструкції моделей.

Ціна взуття залежить від багатьох параметрів – матеріалу виготовлення, бренду, класу захисту, кольору. При покупці взуття в Києві, а також, в Кропивницького, інших містах України, слід враховувати галузеве призначення моделей, сезонність.

Де купити

Якісне захисне взуття можна купити в спеціалізованому інтернет-магазині “Спецодяг 24”. У нас представлене ​​взуття виробництва Німеччини, Польщі, Бельгії, Франції, якість якого підтверджено сертифікатами.

Наша компанія співпрацює з виробниками без посередників, тому ми пропонуємо ціни нижчі, ніж у конкурентів. Замовити спецвзуття можна онлайн на сайті (цілодобово), або по телефону.

Наш асортимент

В електронному каталозі представлена ​​взуття для різних сезонів:

1. Зимове (чоботи, черевики). Утеплені моделі, які відмінно зберігають тепло, можуть використовуватися для робіт на відкритому повітрі.

2. Демисезонне (черевики, напівчеревики, кросівки). Відмітна особливість цих моделей – наявність водовідштовхувальним просочення, що запобігає промокання ніг. В якості підкладки використовується стійкий до зношування м’який матеріал, що володіє гігроскопічними властивостями, що запобігає потіння ніг.

3. Літнє (сандалі, кросівки, напівчеревики). Це легке взуття, яка має вентиляційні отвори, тому в жаркий період ноги не будуть потіти.

Також, ми пропонуємо гумові чоботи для робіт при постійному контакті з водою.

Всі моделі виготовлені з якісних матеріалів (натуральної шкіри, текстилю), оснащені посиленою поліуретанової підошвою, стійкої до ковзання, антипрокольной устілками. Деякі моделі можу мати посилення (композитне, металеве) в ділянці області.