Спецвзуття Херсон

Тип спецвзуття

Призначення

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецвзуття в Херсоні, низькі ціни

Виконуючи роботи в умовах підвищеної небезпеки обов’язковою вимогою до оснащення співробітників промислових підприємств, комунальних господарств, будівельних організацій є використання взуття спеціального призначення.

Спецвзуття захищає ноги від переохолодження, промокання, забруднень, а також від ураження електрострумом, проколювання отворів, від травмування, впливу кислот, лугів, інших хімічних агресивних речовин, інших небезпечних виробничих факторів.

Чому клієнти обирають нас

Ціна спецвзуття залежить від торгової марки, галузевого призначення моделей, класу захисту, кольору, інших факторів. В Україні недорого купити спецвзуття пропонує інтернет магазин “Спецодяг 24”.

У каталозі представлене ​​захисне взуття виробництва Франції, Польщі, Німеччини, Бельгії, Італії, яка характеризується:

  • відмінною якістю;
  • тривалим експлуатаційним терміном;
  • стійкістю до зношування;
  • легкою вагою;
  • практичністю.

Широкий модельний ряд дозволяє замовити взуття в Києві, Дніпрі, Одесі, Херсоні, інших містах, влагозахисну, робочу, термостійку. До наших переваг належать ціни від виробника, регулярне оновлення каталогу, оперативна доставка.

Асортимент

Крім галузевого призначення, спецвзуття поділяється на кілька груп, залежно від сезону використання.

  1. Зимове. Сюди входять чоботи, черевики. Спецвзуття для зими оснащується утеплювачем, тому ноги не мерзнутимуть, навіть якщо роботи виконуються на вулиці.
  2. Демісезонне. В осінньо-весняний період використовуються черевики, напівчеревики, кросівки. Вони не мають утеплювача, але в якості підкладки використовується м’який текстильний матеріал, що володіє гігроскопічністю (вбирання вологи). За рахунок цього ноги не потіють, не мерзнуть.
  3. Літнє. Черевики, сандалі, кросівки. Призначаються для виконання робіт в жаркий період, тому моделі оснащені вентиляційними отворами, завдяки яким здійснюється якісний повітрообмін, ноги не потіють.

Всі моделі комплектуються антипрокольной устілками, мають міцні, якісні застібки (блискавки, липучки, шнурки). Спецвзуття оснащується посиленням в області підносить (композитне, металеве), міцної підошвою з поліуретану, термополіуретан, яка характеризується стійкістю на слизьких поверхнях, стійкістю до масел, бензинів.

Спецвзуття Херсон
Кращий вибір робочого взуття в Україні