Спецвзуття Дніпро

Тип спецвзуття

Призначення

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецвзуття в Дніпрі, низькі ціни

Надійний захист ніг при виконанні різних видів робіт на підприємствах, в промисловості, забезпечує спецвзуття. Вона є обов’язковим засобом індивідуального захисту при проведенні будівельних, монтажних, зварювальних, дорожніх, інших робіт.

Купити сертифіковану спецвзуття за найкращою ціною пропонує інтернет магазин “Спецодяг 24”. Наша компанія співпрацює з відомими європейськими виробниками, які пропонують захисну взуття відмінної якості.

Наш асортимент

В електронному каталозі нашої компанії представлені різні моделі спецвзуття.

1. Чоботи. Забезпечують захист ніг в зимовий період. Моделі мають утеплювач, тому можуть використовуватися для робіт, які проводяться на відкритому повітрі.

2. Черевики. За зовнішнім виглядом практично не відрізняються від повсякденних моделей, але захисні черевики характеризуються ергономічністю.

3. Напівчеревики. Від черевиків відрізняються більш низьким профілем (по висоті вони досягають щиколотки).

4. Кросівки.Зовні схожі на моделі для щоденного використання, але від останніх відрізняються технічними параметрами. Всі захисні кросівки мають посилену конструкцію, вентиляцію, що забезпечує покращений повітрообмін, тому ноги не потіють.

5. Сандалі. Відносяться до літніх моделям, захищають від пилу, бруду. Такі моделі не можна використовувати при проведенні зварювальних робіт, оскільки вони не захищають ноги від попадання іскор, впливу високих температур.

6. Гумові чоботи. Призначаються для проведення робіт при безпосередньому перебуванні у воді (комунальні роботи).

7. Берци робочі. Їх відмінна риса – високий Берець (звідси і назва). Призначаються для будівельних підприємств, різних галузей промисловості.

Класифікується спецвзуття в залежності від сезону. Всі моделі поділяються на літні (сандалі, кросівки), зимові (утеплені чоботи, черевики, напівчеревики), демісезонні (кросівки, черевики, черевики).

Від моделей для повсякденного використання спецвзуття відрізняється поліпшеними експлуатаційними характеристиками. Моделі мають більш міцну, стійку до проколювання, підошву. У зимових і демисезонних моделях вона виконана зі стійких до ковзання матеріалів. Крім цього, між собою моделі спецвзуття відрізняються класом захисту.

Замовити спецвзуття з оперативною доставкою в будь-яку точку країни можна в Києві, Дніпрі, інших містах України. На сайті вказані актуальні ціни, розміщені фото і опис кожної моделі.