Спецвзуття Чернівці

Тип спецвзуття

Призначення

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецвзуття в Чернівцях, низькі ціни

Обов’язковою засобом індивідуального захисту ніг є спецвзуття. Вона розроблена відповідно стандартам безпеки, призначається для використання на підприємствах, в різних галузях промисловості.

Взуття спеціального призначення забезпечує надійний захист робочих при проведенні будівельних, дорожніх, монтажних, зварювальних, інших роботах від небезпечних виробничих факторів:

  • ураження електрострумом;
  • термічних опіків під впливом високих температур;
  • негативного впливу на шкіру кислот, лугів, солей, інших хімічних речовин;
  • проколів гострими предметами;
  • травмування при випадковому падінні важких предметів.

Крім цього, в спецвзутті ноги будуть захищені від забруднень, промокання, переохолодження. Захисне взуття використовується як при виконанні робіт в приміщеннях, так і на відкритих майданчиках.

Де купити

Щоб спецвзуття виконувала всі важливі завдання, вона повинна бути якісною. Кращі моделі від відомих німецьких, польських, італійських, бельгійських виробників представлені в інтернет магазині “Спецодяг 24”.

Наша компанія є надійним партнером, пропонує вигідні ціни від виробника. Купити сертифіковане взуття спеціального призначення в Києві, а також Чернівцях, інших містах України, можна онлайн на сайті або по телефону.

Завдяки різноманітному асортименту у нас можна замовити спецвзуття зимове, літнє, демісезонне, з оперативною доставкою в будь-який регіон країни. У каталозі розміщені фото і опис кожної моделі, вказана актуальна ціна. Широкий модельний ряд дозволяє підібрати спецвзуття для ніг зі стандартним або високим підйомом.

Що ми пропонуємо клієнтам

Взуття спеціального призначення від нашої компанії характеризується:

  • тривалим експлуатаційним терміном;
  • стійкістю до зношування, пошкоджень;
  • практичністю;
  • відмінними захисними властивостями.

Моделі шиються з текстилю та натуральної шкіри, оснащуються міцною, стійкою до проколювання поліуретанової підошвою з антипрокольними устілками. Також підошва стійка на слизьких поверхнях, стійка до бензинів, мастил. Між собою спецвзуття відрізняється класом захисту.

Наявність металевого або композитного підносить захищає від травмування при падінні важких предметів, удари в області п’яти гасяться. Зимові моделі оснащуються утеплювачем, тому ноги в них не будуть мерзнути, навіть якщо роботи проводяться на вулиці, в неопалюваних приміщеннях.

Спецвзуття Чернівці
Спецвзуття для всіх видів робіт в Україні