Спецвзуття Чернігів

Тип спецвзуття

Призначення

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецвзуття в Чернігові, низькі ціни

Будівельні, дорожні, монтажні, ремонтні, інші види робіт необхідно виконувати тільки при повному захисті співробітників від небезпечних виробничих факторів. Безпека робочих забезпечує спецвзуття, яка представлена ​​на сучасному ринку різноманітними моделями.

Що відноситься до спецвзуття

Взуття спеціального призначення є моделі, які від повсякденних виробів відрізняються більш високою стійкістю до зношування, міцністю, наявністю захисту в певних частинах. До спецвзуття належать:

  1. Черевики.
  2. Напівчеревики.
  3. Чоботи.
  4. Сандалі.
  5. Кросівки.
  6. Берці.
  7. Сабо.
  8. Гумові чоботи.

Купити літнє, зимове, демісезонне спецвзуття, ціна якого найвигідніша при відмінній якості виробів, пропонує компанія “Спецодяг 24”. Ми є надійним партнером, пропонуємо продукцію кращих європейських виробників.

В інтернет магазині представлений різноманітний вибір спецвзуття різних розмірів, для ніг зі стандартним або високим підйомом. Замовити взуття спеціального призначення можна в Києві, а також в Чернігові, інших населених пунктах України.

Чому наша продукція користується популярністю

Шиється взуття спеціального призначення з натуральної шкіри, текстилю. За рахунок дихаючих властивостей матеріалів, ноги у взутті, навіть при тривалому носінні, що не будуть потіти.

Зимові моделі мають якісний утеплювач, тому в спецвзуття ноги не мерзнутимуть навіть при роботах на вулиці або в неопалюваних приміщеннях. Крім того, підошва зимових черевик, чобіт стійка на слизьких поверхнях.

Демісезонні моделі шиються з матеріалів з водовідштовхувальним просоченням. Усередині розміщена підкладка з м’якої текстильної тканини, яка має гігроскопічними властивостями.

Для запобігання проколювання моделі оснащені антипрокольной устілками (являють собою тонку металеву пластину), в зимового взуття вони утеплені. Підносок спецвзуття, в залежності від моделі, може мати посилення з металу або композиту.

Моделі оснащуються якісними, міцними застібками, за рахунок чого надійно фіксуються на ногах. При ходьбі удари в області п’яти поглинаються, тому забезпечується зручність і комфорт.

Більш детально з кожною моделлю можна ознайомитися на сайті. У каталозі вказані актуальні ціни, розміщені фото з докладним описом характеристик. Також на сайті розміщено таблицю розмірів, що полегшує вибір моделей.

Спецвзуття Чернігів
Великий вибір робочого взуття для професіоналів в Україні