Спецодяг Запоріжжя

Вид

Призначення

Демісезонний

Дивитись ціни

Водонепроникний

Дивитись ціни

Сигнальний

Дивитись ціни

Термостійкий

Дивитись ціни

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецодяг в Запоріжжі

Комфортні умови праці, зручність при виконанні різних видів робіт, забезпечує спецодяг. Між собою моделі відрізняються галузевим призначенням, зовнішнім виглядом, матеріалом виготовлення, функціональністю.

Замовити спецодяг відмінної якості, ціна якої найвигідніша, можна в Києві, а також в Запоріжжі, інших населених пунктах України.

Що відноситься до робочому одязі, її призначення

Одяг спеціального призначення призначається для захисту співробітників від шкідливої ​​дії зовнішніх чинників, хімічних агресивних середовищ (кислот, лугів, масел, солей, інших), пилу, бруду.

Крім цього, спецодяг забезпечує безпеку робітників, які виконують роботи на відкритому повітрі в умовах обмеженої видимості (сніг, дощ, туман, нічний час доби). Такий одяг називається сигнальним. До захисного одягу відноситься:

  1. Куртки (полегшені літні, демісезонні, зимові). Це моделі, які захищаю верхню частину тіла.
  2. Штани (демісезонні, зимові). Моделі для захисту ніг, мають зручну поясний гумку.
  3. Напівкомбінезони. Являють собою штани зі спеціальною планкою і плечовими ременями.
  4. Комбінезони. Куртка і штани, з’єднані в єдине ціле. Моделі оснащені блискавкою, за допомогою якої їх легко надягати, знімати.

Куртки, штани, комбінезони, костюми, оснащені надійною фурнітурою, місткими кишенями. Шви виробів акуратні, що не наскрізні, прошиті міцними нитками. За рахунок вільного крою одяг не сковує рухи, відмінно сідає по фігурі.

Особливості моделей

Літній спецодяг шиється з легкий тканин, що володіють дихаючими властивостями, тому в ній не буде жарко.

Демісезонний робочий одяг володіє водовідштовхувальними, повітряпроникними властивостями. При потеплінні в ньому не буде жарко, а при зниженні температури холодно.

Зимові моделі оснащені утеплювачем, шиються з більш щільних матеріалів. У них не буде холодно при виконанні робіт на відкритому просторі.

Де придбати

Купити спецодяг виробництва Польщі, Німеччини, Франції, можна в спеціалізованому інтернет-магазині “Спецодяг 24”. Ми пропонуємо широкий асортимент робочого одягу, який регулярно поповнюється новими моделями, ціни нижчі, ніж у конкурентів. Вся продукція має сертифікати, відповідає нормам і вимогам.

Замовити спецодяг можна онлайн на сайті через кошик або по телефону. Доставка здійснюється оперативно по всій Україні. Моделі на фото відповідають оригіналу.

Спецодяг Запоріжжя
Великий вибір спецодягу для працівників