Спецодяг Ужгород

Вид

Призначення

Демісезонний

Дивитись ціни

Водонепроникний

Дивитись ціни

Сигнальний

Дивитись ціни

Термостійкий

Дивитись ціни

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецодяг в Ужгороді

Для надійного захисту рук, ніг, інших частин тіла при виконанні різних видів робіт (будівельних, монтажних, ремонтних, дорожніх, інших), обов’язковою умовою є застосування спецодягу.

Різноманітний вибір моделей робочого одягу представлений в інтернет магазині “Спецодяг 24”. Ціна спецодягу при відмінній якості, вигідна. Наша компанія співпрацює з зарубіжними виробниками спецодягу, і пропонує продукцію виробництва Франції, Польщі, Німеччини, Італії.

В Україні на вигідних умовах купити спецодяг можна в Києві, а також в Ужгороді, інших містах, з оперативною доставкою в будь-який регіон. Повний асортимент спецодягу представлений в електронному каталозі, де також вказані актуальні ціни, фото кожної моделі (відповідає оригіналу).

Характеристики моделей

Робочий одяг відповідає всім нормам і вимогам, має сертифікати відповідності.

  1. Всі моделі шиються з сучасних тканин, що володіють відмінними експлуатаційними характеристиками (стійкість до зношування, довговічність).
  2. Вироби оснащені міцною, надійною фурнітурою, шви захищені від проникнення вологи, вітру, прошиті міцними нитками.
  3. Завдяки вільному крою, моделі відмінно сідають по фігурі, не сковують рухи, забезпечують зручність при виконанні всіх видів робіт.
  4. Після численних прань, чисток, робочий одяг не сідає, не розтягується, не линяє.
  5. Вироби відрізняються легким вагою, тому навіть при тривалому носінні співробітники не будуть втомлюватися.
  6. Куртки, штани, напівкомбінезони, комбінезони мають місткі кишені, в яких можна розміщувати необхідні в роботі дрібниці.

Крім цього, при пошитті спецодягу враховуються сучасні модні тенденції, тому вироби відрізняються стильним дизайном. При необхідності на спецодяг можуть бути нанесені логотипи.

Який спецодяг ми пропонуємо

У нас можна замовити робочий одяг для різних сезонів:

  • літній (шорти, футболки, жилети, полегшені курточки, штани);
  • демісезонний (куртки, штани, напівкомбінезони);
  • зимовий (куртки, брюки, костюми, комбінезони).

При пошитті літніх моделей використовуються полегшені тканини, що володіють дихаючими властивостями, тому у виробах не жарко при високій температурі повітря. Демісезонне робочий одяг має водовідштовхувальне просочення, вона захищає від вітру, дощу, мокрого снігу, зберігає тепло при зниженні температури повітря. Зимові моделі шиються з більш щільних тканин, вони утеплені, відмінно зігрівають під час робіт на відкритих майданчиках.