Спецодяг Суми

Вид

Призначення

Демісезонний

Дивитись ціни

Водонепроникний

Дивитись ціни

Сигнальний

Дивитись ціни

Термостійкий

Дивитись ціни

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецодяг в Сумах

Спецодяг відноситься до обов’язкових засобів індивідуального захисту. Вона забезпечує комфортні умови праці, надійний захист робочих від небезпечних виробничих факторів, негативних факторів зовнішнього середовища, пилу, бруду, механічних пошкоджень (ударів, подряпин).

Купити спецодяг в Україні не складає труднощів, але для того щоб вироби виконували поставлені завдання, відповідали всім необхідним вимогам, перевагу слід віддавати продукції відомих виробників.

Спецодяг високої якості виробництва Польщі, Німеччини, представлена ​​в інтернет магазині “Спецодяг 24”. Також, у нас можна придбати захисну екіпіровку українських торгових марок, ціна якої при відмінній якості доступна.

Що ми пропонуємо

Всі моделі створюються у відповідності з нормами і вимогами стандартів безпеки, для їх виготовлення використовуються сучасні матеріали, що володіють відмінними експлуатаційними властивостями.

В електронному каталозі представлені куртки, штани, костюми, комбінезони, напівкомбінезони утеплені для зимового періоду, демісезонні з водовідштовхувальними властивостями, а також шорти, футболки, легкі курточки і брюки для літнього періоду. Захисне екіпірування:

  1. Виготовлена ​​із сучасних матеріалів різної щільності (в залежності від сезону), що володіють відмінними експлуатаційними показниками.
  2. Шви виробів акуратні, рівні, прошиті міцними нитками. У зимових і демісезонних моделях вони не наскрізні, захищені від проникнення холоду.
  3. Відрізняється вільним кроєм, тому вироби відмінно сідають по фігурі, не обмежують рухів, забезпечують зручність протягом усього дня.
  4. Оснащується надійною, якісною фурнітурою, куртки, штани мають місткі кишені.

Класифікація спецодягу за призначенням

Залежно від умов, в яких будуть проводитися роботи, спецодяг поділяється на кілька категорій:

  • вологозахисний (моделі шиються з тканин з водовідштовхувальним просоченням, тому призначаються для робіт в умовах підвищеної вологості);
  • сигнальний (забезпечує безпеку робітників під час туману, дощу, вночі, має світловідбиваючі нашивки);
  • термостійкий (такі моделі мають ізоляційну просочення, захищають шкіру від впливу високих температур, іскор);
  • хімзахисний (захищає від попадання на шкіру солей, кислот, лугів, інших агресивних хімічних речовин).

Замовити сертифікований спецодяг можна як в Києві, так і в Сумах, Одесі, Дніпрі, інших містах, з оперативною доставкою в будь-який регіон країни. Ми пропонуємо не тільки вигідні ціни, а й лояльні знижки, регулярне оновлення каталогу новими моделями.

Спецодяг Суми
Великий вибір спецодягу для працівників