Спецодяг Рівне

Вид

Призначення

Демісезонний

Дивитись ціни

Водонепроникний

Дивитись ціни

Сигнальний

Дивитись ціни

Термостійкий

Дивитись ціни

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецодяг в Рівному

До обов’язкових засобів індивідуального захисту працівників комунальних підприємств, будівельних організацій, інших виробництв і галузей промисловості, відноситься спецодяг.

До неї відносяться:

 • куртки;
 • штани;
 • костюми;
 • комбінезони;
 • напівкомбінезони;
 • футболки;
 • шорти;
 • інша екіпіровка.

Основне призначення спецодягу – захист від пилу, бруду, небезпечних виробничих факторів, дощу, вітру, снігу, а також від впливу на шкіру хімічних агресивних речовин. Крім цього захисний одяг забезпечує безпеку співробітників в умовах поганої видимості, створює комфортні умови праці.

Особливості спецодягу

Виходячи з призначення, спецодяг істотно відрізняється від моделей для повсякденного використання.

 1. Максимальна стійкість до зношування. Вироби стійкі до механічних пошкоджень (розривів), не змінюють первісну форму після численних чисток, прання, не линяють.
 2. Шви захисних курток, штанів, прошиті міцними нитками, захищені від проникнення вітру, холоду.
 3. Куртки, штани, інші вироби оснащені надійною фурнітурою, мають місткі кишені.
 4. За рахунок вільного крою моделей вони відмінно сідають по фігурі, не обмежують рухів, тому в спецодязі буде комфортно і зручно навіть при тривалих пересування протягом усього дня.
 5. Спецодяг шиється з урахуванням сучасних модних тенденцій, тому вона відрізняється стильним дизайном.

Виходячи з галузевих особливостей, умов застосування, спецодяг поділяється на робочу, сигнальну, хім захисну, влагозащитную, термостійкий.

Де купити захисну екіпіровку

В Україні на вигідних умовах купити сертифіковану спецодяг можна в інтернет магазині “Спецодяг 24”. У нас представлені моделі костюмів, курток, штанів, комбінезонів, інший спецодягу від польських, німецьких, а також українських виробників.

Ціна спецодягу у нас набагато нижче, ніж у конкурентів, при цьому якість високого рівня. Всі вироби відповідають стандартам ДСТУ, широкий асортимент постійно поповнюється новими моделями. При необхідності на спецодяг можуть бути нанесені фірмові логотипи.

Продукція нашої компанії доступна в Києві, а також в Рівне, інших містах України. Доставка здійснюється оперативно в будь-який населений пункт, замовити спецодяг можна онлайн на сайті або по телефону. У каталозі розміщені актуальні ціни, фото кожної моделі (відповідають оригіналу) з описом особливостей.

Спецодяг Рівне
Робочий одяг для професіоналів