Спецодяг Одеса

Вид

Призначення

Демісезонний

Дивитись ціни

Водонепроникний

Дивитись ціни

Сигнальний

Дивитись ціни

Термостійкий

Дивитись ціни

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецодяг в Одесі

До обов’язкових засобів індивідуального захисту відноситься спецодяг. Вона забезпечує надійний захист співробітників від хімічних агресивних середовищ (лугів, кислот, солей), підвищених температур під час зварювальних робіт, пилу, бруду, механічних пошкоджень.

Крім цього, якісна спецодяг, замовити яку можна в інтернет магазині “Спецодяг 24” за вигідною ціною, забезпечує зручність за рахунок вільного крою, комфортні умови праці. Використання одягу спеціального призначення сприяє підвищенню іміджу компанії.

Який спецодяг ми пропонуємо

Весь одяг спеціального призначення підрозділяється на кілька категорій.

 1. Робочий. Застосовується при виконанні різних видів робіт (дорожніх, будівельних, ремонтних, монтажних, інших).
  Химзахисні. Виступає в якості захисної екіпіровки при роботах з агресивними хімічними середовищами (кислотами, лугами, солями, іншими), запобігаючи їх попаданню на шкірні покриви.
 2. Сигнальний. Необхідна для робіт, які проводяться в умовах обмеженої видимості (туман, дощ, темної пори доби). За рахунок світловідбивних елементів, розміщених на виробах, забезпечується видимість робочих, їх безпеку.
 3. Термозахисний. Такі моделі мають спеціальну ізолюючу просочення. Найчастіше застосовуються при проведенні зварювальних робіт.
 4. Влагозащитная. Виготовлена ​​з водонепроникних тканин, застосовується при проведенні робіт в умовах підвищеної вологості, або при тривалому контакті з водою.

При необхідності на спецодяг можуть бути нанесені логотипи.

Класифікація по сезонності

Весь спецодяг поділяється на:

 • літній (полегшені куртки, штани, шорти, футболки, жилетки);
 • демісезонний (куртки, брюки, напівкомбінезони з тканин з водовідштовхувальними властивостями);
 • зимовий (утеплені моделі курток, штанів, комбінезонів, шиються з щільних тканин, не мають наскрізних швів, не продуваються вітром, добре зберігають тепло).
  Що ми пропонуємо

В інтернет магазині нашої компанії представлена ​​спецодяг від кращих українських та зарубіжних виробників, купити яку можна в Києві, а також Одесі, інших містах України.

На сайті можна оформити замовлення онлайн через корзину, або зв’язатися з нашим менеджером по телефону. У каталозі вказані актуальні ціни на всю спецодяг, розміщені фото кожної моделі, докладний опис характеристик.

Спецодяг Одеса
Одяг для професіоналів