Спецодяг Миколаїв

Вид

Призначення

Демісезонний

Дивитись ціни

Водонепроникний

Дивитись ціни

Сигнальний

Дивитись ціни

Термостійкий

Дивитись ціни

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецодяг в Миколаєві

Використовується спецодяг при проведенні ремонтних, будівельних, монтажних, дорожніх, інших видів робіт, в закритих приміщеннях, а також на відкритих майданчиках.

Широкий асортимент спецодягу пропонує інтернет магазин “Спецодяг 24”. Купити куртки, костюми, комбінезони, штани, інший одяг спеціального призначення, можна в Києві, а також в Миколаєві, інших містах України. При відмінній якості екіпіровки ціна одягу доступна.

Класифікація спецодягу за призначенням

Виходячи з галузевого призначення, видів виконуваних робіт, спецодяг поділяється на кілька видів.

Сигнальний

Її застосовують при проведенні дорожніх, а також інших робіт в умовах поганої видимості. При виробництві використовують яскраві тканини, вироби оснащуються світловідбиваючими нашивками. Це забезпечує видимість робочих під час дощу, туману, вночі, підвищує їх безпеку.

Хімзахисний

Вона захищає шкіру робітників від впливу хімічних агресивних середовищ – кислот, лугів, солей, масел, інших.

Термостійкий

Такі моделі відрізняються наявністю спеціальної ізолюючої просочення, яка при виконанні зварювальних або інших робіт, захищає шкірні покриви від впливу високих температур, випадкового попадання іскр.

Водонепроникний

При проведенні робіт, які передбачають тривале перебування у воді, або в умовах підвищеної вологості, для захисту співробітників призначається влагозащитная спецодяг. Це моделі, виготовлені з тканин, що володіють водовідштовхувальними властивостями за рахунок наявності спеціальної просочення.

Класифікація спецодягу по сезонності

Виходячи з того, в яку пору року проводяться роботи, одяг представлена ​​моделями для всіх сезонів.

  1. Літній. Моделі курток мають короткі рукава, шиються курточки, штани з легких, дихаючих тканин. До літньої спецодязі також відносяться шорти, футболки, жилети.
  2. Демісезонний. Для погодних умов з різкими перепадами погоди призначається спецодяг, яка надійно захищає від вітру, холоду, дощу, мокрого снігу. При пошитті використовуються водовідштовхувальні матеріали. У демісезонних куртках, брюках,
    Напівкомбінезон не буде холодно при зниженні температури або жарко при потеплінні.
  3. Зимовий. Асортимент зимової екіпіровки складається з утеплених курток, костюмів, штанів, комбінезонів. У зимовій спецодязі відмінно зберігається тепло, тому в ній можна працювати на відкритому повітрі.

На сайті нашої компанії можна довідатися про ціни всіх моделей, ознайомитися з описом характеристик, а також замовити сертифіковану спецодяг від українських і зарубіжних виробників.

Спецодяг Миколаїв
Робочий одяг європейських брендів для професіоналів в Україні