Спецодяг

Вид

Призначення

Демісезонний

Дивитись ціни

Водонепроникний

Дивитись ціни

Сигнальний

Дивитись ціни

Термостійкий

Дивитись ціни

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецодяг у Львові

Одяг спеціального призначення це велика категорія, до якої входять моделі, призначені для виконання робіт в різних умовах. Спецодяг представлена ​​широким асортиментом, що дозволяє вибрати екіпіровку, виходячи з її галузевого призначення, для надійного захисту співробітників.

Інтернет магазин “Спецодяг 24” пропонує в Україні широкий вибір спецодягу від польських, німецьких, французьких, а також українських виробників, ціна якої при відмінній якості доступна. Купити її можна в Києві, Львові, інших містах.

Класифікація спецодягу по сезону

Залежно від того, в яку пору року проводяться роботи, одяг спецпризначення підрозділяється на:

 1. Літній. Сюди входять шорти, футболки, жилети. Відмітна особливість літніх моделей – короткий рукав. При незначному похолоданні може використовуватися толстовка, легка курточка. Шиється річна спецодяг з полегшених матеріалів, що володіють дихаючими властивостями.
 2. Демісезонний. Весна, осінь характеризується частим і різким зміною погодних умов. Тому демісезонна спецодяг (куртки, брюки, напівкомбінезони) повинна зігрівати при похолоданні, і не дозволяти тілу перегріватися при різкому потеплінні. Виходячи з цього, шиють такий одяг з тканин, що володіють дихаючими властивостями. Вироби мають стійкість до проникнення вологи.
 3. Зимовий. До неї відносяться курточки, комбінезони, штани. Виготовлені з щільних тканин, мають утеплювач. У такому одязі не буде холодно, навіть якщо роботи проводяться на відкритому повітрі.
  види спецодягу

До спецодягу, представленому в електронному каталозі нашої компанії, відносяться:

 • куртки;
 • брюки;
 • костюми;
 • напівкомбінезони;
 • комбінезони;
 • шорти;
 • футболки;
 • жилети.

Також ми пропонуємо кепки, шапки для захисту голови.

Класифікація спецодягу за властивостями

Виходячи з умов використання, вся спецодяг поділяється на:

 1. Утеплений.
 2. Робочий.
 3. Водонепроникний. Призначається для робіт, які проводяться при безпосередньому контакті з водою.
 4. Сигнальний. Вона застосовується для робіт в умовах обмеженої видимості (дощ, туман, темної пори доби), забезпечує безпеку співробітників, має світловідбиваючі елементи.
 5. Термостійкий. Призначається для проведення робіт в умовах підвищеної температури.
 6. Хімзахисний. Забезпечує надійний захист від впливу агресивних хімічних середовищ (солей, кислот, лугів, інших).

В електронному каталозі розміщені фото, опис кожної моделі, актуальні ціни. Асортимент моделей регулярно поповнюється новинками, замовити якісний спецодяг можна на сайті онлайн або по телефону.

Спецодяг Львів
Спецодяг для професіоналів