Спецодяг Луцьк

Вид

Призначення

Демісезонний

Дивитись ціни

Водонепроникний

Дивитись ціни

Сигнальний

Дивитись ціни

Термостійкий

Дивитись ціни

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецодяг в Луцьку

У будівництві, сільському господарстві, при проведенні комунальних, зварювальних, інших видів робіт, обов’язковим до використання є спецодяг. Купити його можливо в Києві, а також в Луцьку, інших містах України.

Між собою моделі відрізняються не тільки кольором, але і матеріалом виготовлення, галузевим призначенням, що необхідно враховувати при покупці робочого одягу.

Характеристики спецодягу

Він являє собою моделі курток, штанів, комбінезонів, напівкомбінезонів, які шиються зі спеціальних тканин (мембрана, кордура, Оксфорд, інші), за рахунок чого вироби, в залежності від призначення, характеризуються:

  • водонепронікністю;
  • термостійкістю;
  • стійкістю до дії кислот, лугів, солей, масел, інших хімічних агресивних середовищ;
  • повітропроникністю;
  • теплозбереженням.

Завдяки особливим властивостям високотехнологічних матеріалів, одяг спеціального призначення не дозволяє тілу перегріватися при потеплінні, під час холоду відмінно зберігає тепло, захищає від вітру, дощу. Тканини для робочого одягу гіпоалергенні.

Робочий одяг стійкий до зношування, механічних пошкоджень. Він не линяє, не змінює первісну форму після численних прань, чисток.

Призначення

Моделі з вологостійким просоченням використовуються при виконанні робіт, коли робітники тривалий час знаходяться в безпосередньому контакті з водою (комунальні, інші види робіт). Також він використовується при роботах на відкритому повітрі під час дощу.

Для виконання робіт в умовах обмеженої видимості (дощ, туман, нічний час доби), призначається сигнальний спецодяг, оснащений світловідбиваючими елементами (на куртках, брюках).

При виконанні будівельних, ремонтних робіт необхідний одяг, стійкий до механічних пошкоджень, розривів. Такі моделі шиються з міцних тканин, він захищає робітників від пилу, бруду, подряпин.

Де купити

Замовити спецодяг різного призначення, зимовий, літній, демісезонний можна в спеціалізованому інтернет магазині “Спецодяг 24”. У нас представлені моделі виробництва Польщі, Франції, Німеччини, ціна яких вигідна. Також ми пропонуємо спецодяг українських торгових марок.

Всі моделі високої якості, відповідають стандартам і вимогам, мають зручний крій, не стискує рухів. Моделі оснащені міцною фурнітурою, функціональними місткими кишенями. Ми пропонуємо не тільки доступні ціни, а й обслуговування європейської якості, оперативну доставку товарів.

Спецодяг Луцьк
Спецодяг для всіх професій