Спецодяг Кропивницький

Вид

Призначення

Демісезонний

Дивитись ціни

Водонепроникний

Дивитись ціни

Сигнальний

Дивитись ціни

Термостійкий

Дивитись ціни

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецодяг в Кропивницькому

Спецодяг це необхідні елементи екіпіровки співробітників виробництв, промислових підприємств, будівельних організацій, комунальних господарств. На ринку вона представлена ​​різними моделями, при виборі яких необхідно враховувати галузеве призначення спецодягу.

Купити робочий одяг, ціна якої вигідна, для виконання різних видів робіт, як в закритих приміщеннях, так і на відкритих ділянках, можна в інтернет-магазині “Спецодяг 24”. Продукція доступна в Києві, Кропивницького, інших населених пунктах України.

Навіщо потрібний спецодяг

Основне її призначення:

  • захист ніг, рук, інших частин тіла від високих температур (при зварювальних роботах);
  • захист від впливу негативних зовнішніх чинників;
  • захист від впливу солей, кислот, лугів, масел, інших агресивних хімічних речовин;
  • забезпечення комфортних умов праці.

Крім цього, спецодяг підкреслює імідж компанії, покращує продуктивність.

Наш асортимент

Для проведення робіт протягом і цілого року, наша компанія пропонує:

  • зимовий спецодяг (куртки, штани, комбінезони). Моделі виготовлені з щільних тканин, оснащені утеплювачем, шви не наскрізні, захищені від продування, проникнення холоду;
  • демісезонний робочий одяг (куртки, брюки, напівкомбінезони). Шиються з тканин, що володіють воздухопропускной властивостями, які відмінно зберігають тепло
  • літній спецодяг (толстовки, жилетки, шорти, футболки). Моделі виготовлені з полегшених, дихаючих матеріалів, тому в них не жарко.

Особливості моделей

Шви зимових, демісезонних моделей прошиті якісними нитками. Вироби, призначені для робіт в умовах підвищеної температури, володіють термостойкими властивостями.Також, у нас представлена ​​сигнальний одяг, який оснащений світловідбиваючими елементами. Такі моделі забезпечують безпеку співробітників, які виконують роботи в умовах обмеженої видимості (темний час доби, туман, дощ). Куртки, штани, напівкомбінезони, комбінезони мають вільний крій, відмінно сідають по фігурі, не обмежують рухів, тому в спецодязі буде зручно протягом всього дня. Наша компанія пропонує одяг спеціального призначення виробництва Польщі, Франції, Німеччини, України, широкий асортимент якої постійно розширюється, поповнюється новими моделями.

У каталозі вказані актуальні ціни, розміщені фото кожної моделі, з описом характеристик. Замовити сертифікований спецодяг можна онлайн (цілодобово) на сайті компанії через корзину, або по телефону.

Спецодяг Кропивницький
Робочий одяг для працівників