Спецодяг Хмельницький

Вид

Призначення

Демісезонний

Дивитись ціни

Водонепроникний

Дивитись ціни

Сигнальний

Дивитись ціни

Термостійкий

Дивитись ціни

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецодяг в Хмельницькому

Сучасна спецодяг істотно відрізняється від робочих костюмів, існували кілька десятиліть тому. Сьогодні це стильні, привабливі зовні, але при цьому якісні, що відповідають стандартам і нормам ДСТУ куртки, штани, костюми, комбінезони та напівкомбінезони.

Спецодяг високої якості купити недорого в Україні пропонує інтернет-магазин “Спецодяг 24”. Ми співпрацюємо з виробниками Польщі, Німеччини, Франції, також у нас представлений ​​спецодяг українських виробників, ціна якої найвигідніша.

Наш асортимент

В електронному каталозі представлений різноманітний вибір одягу спеціального призначення, виходячи з галузевих особливостей, сезонності.

  1. Курточки. Призначаються для захисту верхньої частини тіла. Виготовлені з сучасних матеріалів, оснащені місткими кишенями.
  2. Штани. Надійно захищають ноги від холоду, впливу негативних чинників. Шиються також з високотехнологічних тканин, мають зручний пояс, кишені.
  3. Напівкомбінезони. Модель являє собою штани з пришитою до них планкою, оснащеної плечовими шлейками. Завдяки ременів виріб забезпечує зручність, не сповзає під час робіт. Планка захищає область спини від переохолодження.
  4. Комбінезони. Являють собою курточку і штани, які з’єднані між собою. Такі моделі забезпечують максимальний комфорт, захищають від холоду при проведенні робіт в зимовий період.
  5. Шорти, футболки. Спецодяг для літнього періоду часу. Від повсякденних виробів відрізняється стійкістю до зношування.
  6. Жилети. Куртка без рукавів, яка використовується в літній період при незначному похолоданні на вулиці.

Крім цього, ми пропонуємо шапки, кепки для захисту голови, які також відносяться до спецодягу.

Класифікація по сезонності

Вся спецодяг, замовити яку можна в Києві, Хмельницькому, інших населених пунктах, підрозділяється на групи, виходячи з сезону її застосування:

  • зимовий (утеплені моделі, які відрізняються максимальним теплозбереженням, мають захищені ненаскрізні шви);
  • демісезонний (спецодяг для весни, осені, не дозволяє перегріватися при потеплінні, відмінно зігріває при похолоданні, захищає від промокання, продування);
  • літній (моделі з полегшених матеріалів, що володіють дихаючими властивостями, захищають від палючих сонячних променів, не дозволяють тілу перегріватися).

Ми пропонуємо ціни нижчі, ніж у конкурентів, широкий асортимент спецодягу, яка призначається для проведення робіт, як в приміщенні, так і на відкритих майданчиках.

Спецодяг Хмельницький
Робочий одяг європейських брендів для професіоналів