Спецодяг Харків

Вид

Призначення

Демісезонний

Дивитись ціни

Водонепроникний

Дивитись ціни

Сигнальний

Дивитись ціни

Термостійкий

Дивитись ціни

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецодяг в Харкові

Спецодяг – це обов’язковий засіб індивідуального захисту співробітників промислових підприємств, будівельних організацій, інших виробничих галузей. Одяг спеціального призначення відповідає вимогам безпеки, вона забезпечує не тільки захист, а й комфортні умови праці, зручність, навіть при тривалому носінні.

Моделі розробляються згідно з визначеними стандартами, оскільки призначаються для захисту співробітників комунальних, інших підприємств, будівельних організацій від:

  • негативних факторів зовнішнього середовища;
  • пилу, бруду;
  • механічних пошкоджень;
  • небезпечних виробничих факторів.

Широкий асортимент спецодягу пропонує інтернет магазин “Спецодяг 24”. Ми пропонуємо куртки, костюми, брюки, комбінезони, напівкомбінезони для різних видів робіт від відомих зарубіжних та українських виробників.

Ціни у нас нижче, ніж у конкурентів, спецодяг високої якості, відповідає нормам ДСТУ, має стильний дизайн. Також на вироби можуть наноситися фірмові логотипи.

Який одяг можна придбати у нас

У нас можна купити спецодяг різного галузевого призначення – хімічний захисну, влагозащитную, сигнальну, термозахисний, робочу. Моделі поділяються за сезонності.

  1. Літній. Ми пропонуємо різноманітний вибір полегшених літніх курток і брюк, шортів, футболок, жилетів. Шиються такі моделі з легких матеріалів з дихаючими властивостями, тому при інтенсивних навантаженнях у літній спецодязі не буде жарко.
  2. Демісезонний. Моделі для весни, осені виготовлені з водовідштовхувальних тканин з воздухопропускной властивостями. У демисезонной спецодязі не буде холодно при зниженні температури повітря, жарко при різкому потеплінні.
  3. Зимовий. Такі моделі мають відмінні теплозберігаючі властивості за рахунок наявності у виробах утеплювача. Вони не продуваються вітром, шви не наскрізні, захищені від проникнення холоду.

Завдяки відмінним експлуатаційним властивостям моделей, в спецодязі від нашої компанії буде комфортно працювати не тільки в приміщеннях, але і на відкритому повітрі.

Придбати одяг спеціального призначення можна в Києві, Львові, Дніпрі, Харкові, інших містах України. За рахунок співпраці з виробниками без посередників ціна захисного одягу вигідна.

Замовити оптом чи вроздріб спецодяг можна онлайн на сайті або по телефону. Доставка здійснюється оперативно в будь-який регіон країни, відразу після формування замовлення.

Спецодяг Харків
Робочий одяг європейський брендів для працівників в Україні