Спецодяг Івано-Франківськ

Вид

Призначення

Демісезонний

Дивитись ціни

Водонепроникний

Дивитись ціни

Сигнальний

Дивитись ціни

Термостійкий

Дивитись ціни

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецодяг в Івано-Франківську

Спецодяг є невід’ємним елементом екіпіровки співробітників промислових, комунальних підприємств, будівельних організацій. Вона є засобом захисту рук, ніг, інших частин тіла від:

  • шкідливого впливу негативних зовнішніх чинників;
  • хімічних агресивних речовин (солей, кислот, лугів, інших);
  • подряпин, інших пошкоджень механічного характеру;
    пилу, бруду.

Між собою моделі робочого одягу відрізняються галузевим призначенням, матеріалом виготовлення, що необхідно враховувати при покупці. В Україні спецодяг можна купити за вигідною ціною в спеціалізованому інтернет магазині “Спецодяг 24”.

Доставка товарів здійснюється оперативно в будь-яку точку країни, продукція нашої компанії доступна в Києві, Івано – Франківську, інших містах. Ми пропонуємо одяг спеціального призначення від відомих німецьких, польських, французьких виробників, а також спецодяг українських торгових марок.

Наш асортимент

Виходячи з того, що роботи (дорожні, будівельні, монтажні, ремонтні, інші) проводяться протягом цілого року, наша компанія пропонує захисний одяг для різних сезонів.

Літній

До неї відносяться шорти, футболки, легкі курточки. При незначному похолоданні влітку також можна використовувати жилетки. Шиється річна спецодяг з полегшених матеріалів, що володіють дихаючими властивостями.

Демісезонний

Куртки, штани, напівкомбінезони для весни, осені відмінно зігрівають при похолоданні, і не дають тілу перегрітися при потеплінні. Моделі мають водовідштовхувальні властивості.

Зимовий

Зимові куртки, штани, комбінезони шиються з щільних матеріалів, оснащені утеплювачем, тому в них не буде холодно при виконанні робіт на відкритих майданчиках.

Характеристики моделей

При виробництві використовуються сучасні тканини (мебран, кордура, інші). Вони стійкі до зношування, гіпоалергенні, мають різний показником щільності (виходячи з сезонності одягу). Моделі характеризуються:

  1. Наявністю містких функціональних кишень на брюках, куртках, комбінезонах, інших виробах.
  2. Зручним, вільним кроєм моделей, які не сковують рухи, забезпечують комфортні умови праці.
  3. Наявністю надійної фурнітури.
  4. Стильним сучасним дизайном.

Наша компанія пропонує широкий асортимент спецодягу, на яку при необхідності можуть бути нанесені логотипи. У каталозі вказані актуальні ціни, представлені фото та опис кожної моделі. Замовити спецодяг можна онлайн на сайті через кошик або по телефону.

Спецодяг Івано-Франківськ
Широкий вибір спецодягу для професіоналів