Спецодяг Херсон

Вид

Призначення

Демісезонний

Дивитись ціни

Водонепроникний

Дивитись ціни

Сигнальний

Дивитись ціни

Термостійкий

Дивитись ціни

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецодяг в Херсоні

Будівництво, ремонт, комунальні, дорожні інші роботи проводяться в умовах запиленості. При їх виконанні робочі наражаються на небезпеку, тому для захисту, а також забезпечення комфортних умов праці зобов’язана використовуватися спецодяг. Вона являє собою обов’язковий засіб індивідуального захисту від впливу:

 • негативних зовнішніх чинників (дощ, сніг);
 • хімічних агресивних речовин (кислот, солей, масел, лугів, інших);
 • небезпечних виробничих факторів;
  пилу, бруду.

Крім захисних властивостей, спецодяг підвищує безпеку співробітників в темний час доби, під час дощу або туману. Така екіпіровка називається сигнальної, має світловідбиваючі елементи, найчастіше використовується під час дорожніх робіт.

Де купити

Замовити спецодяг не складає труднощів. У широкому асортименті вона представлена ​​в каталозі інтернет магазину “Спецодяг 24”. У нас за вигідною ціною можна купити костюми, куртки, штани, напівкомбінезони або комбінезони для виконання різних видів робіт у будь-який час року. Вся продукція характеризується:

 • стійкістю до зношування, механічних пошкоджень;
 • тривалим експлуатаційним терміном без зміни початкового
 • зовнішнього вигляду навіть після численних чисток, прання;
 • привабливим зовнішнім виглядом;
 • стильним дизайном.

Шви виробів акуратні, прошиті міцними нитками, в зимових і демісезонних моделях вони не наскрізні, захищені від проникнення холоду. Куртки, штани, комбінезони та напівкомбінезони, інші вироби, оснащені надійною, якісною фурнітурою. Також вироби мають місткі кишені.

При необхідності на спецодяг можуть наноситися фірмові логотипи, що сприяє суттєвому підвищенню іміджу компанії. У Києві, а також Херсоні, інших містах України можна придбати зимову, літню, демісезонний спецодяг.

Галузеве призначення захисного одягу

Виходячи з особливостей і видів робіт, для яких призначається спецодяг, вона поділяється на кілька груп.

 1. Хімзахисний (захищає від впливу на шкіру хімічних речовин).
 2. Вологозахисний (для проведення робіт в умовах, коли вологість підвищена).
 3. Термостійкій. За рахунок наявності ізоляційної просочення використовується при роботах в умовах підвищених температур (зварювальні, інші).

В електронному каталозі вказані актуальні ціни, розміщені фото і опис спецодягу для детального ознайомлення. Замовлення можна оформити по телефону або онлайн на сайті.

Спецодяг Херсон
Спецодяг для справжніх професіоналів