Спецодяг Дніпро

Вид

Призначення

Демісезонний

Дивитись ціни

Водонепроникний

Дивитись ціни

Сигнальний

Дивитись ціни

Термостійкий

Дивитись ціни

Бренд

Також Вас може зацікавити

Купити спецодяг в Дніпрі

У різних галузях промисловості, на виробництвах для захисту співробітників, забезпечення зручності, комфортних умов праці, використовується різноманітний спецодяг. Купити його за вигідною ціною можна в спеціалізованому інтернет магазині “Спецодяг 24”.

Ми пропонуємо широкий асортимент моделей, який постійно поповнюється новинками. Одяг спеціального призначення можна замовити в будь-якому регіоні України – в Києві, в Дніпрі, інших містах.

Асортимент компанії

З огляду на той факт, що будівельні, дорожні, комунальні, інші види робіт виконуються незалежно від пори року, спецодяг представлений ​​моделями для будь-якого сезону.

  1. Зимовий (куртки, штани, комбінезони). Моделі для зими шиються з щільних тканин, захищають від вітру, снігу, для збереження тепла вони оснащені утеплювачем. Шви зимових моделей не наскрізні.
  2. Демісезонний (куртки, брюки, напівкомбінезони). Робочий одяг для осінньо весняного періоду, відмінно пропускає повітря, тому при потеплінні в ньому не буде жарко. Але при похолоданні він відмінно зберігає тепло. Моделі мають водовідштовхувальне просочення, не продуваються вітром.
  3. Літній (футболки, шорти, жилетки). Шиються з полегшених тканин, відмінно пропускають повітря, що не дозволяє тілу перегріватися.

Ми пропонуємо не тільки низькі ціни, але і оперативну доставку в будь-яку точку України, вигідні умови оплати. При необхідності на одяг спецпризначення можуть бути нанесені логотипи компанії, для якої він призначений.

Особливості моделей

Всі моделі виготовлені з високоміцних сучасних тканин (мембрана, кордура, інших), характеризуються:

  • стійкістю до зношування;
  • гіпоалергенність;
  • тривалим експлуатаційним терміном;
  • стійкістю до розривів, інших механічних пошкоджень.

Після численних прань і чисток вироби не змінюють первинний зовнішній вигляд, не линяють, не сідають і не розтягуються. Куртки, штани, комбінезони, інші моделі робочого одягу оснащені місткими кишенями, міцної, надійної фурнітурою.

Робочий одяг, в залежності від галузевого призначення, може бути термостійкий (використовується при зварювальних роботах), моделі для робіт при безпосередньому контакті з водою виготовлені з тканин з водостійким просоченням. Для безпеки співробітників в умовах обмеженої видимості використовується сигнальний одяг, на якому розміщені світловідбиваючі елементи.

Спецодяг Дніпро
Кращий вибір робочого одягу для працівників в Україні